[End]: [Azazel]

Здесь будут находится темы, оформлены не по форме или старые темы.

Модератор: Flood Staff

Re: [End]: [Azazel]

Сообщение [Azazel] » 14 сен 2012, 15:23:20

Ок Bunneh, делай свой проект мы посмотрим на него.
Изображение
[Azazel]
Junior Member
Junior Member
К-во Gold: 0
Игровой ник: Idolwar
Сервер: ---
Стаж: 5 лет 1 месяц 18 дней

Sponsor

Sponsor

Сообщение Bunneh » 14 сен 2012, 16:41:21

doker писал(а):Bunneh, ты думаешь, что админы играют только на ПТС? Админы такие же игроки, которые хотят поиграть на удовольствие.

Ну то чим моя пропозиція суперечить цьому? Зайшли в авто і граєте. Або створили собі гру і граєте.
doker писал(а):Бред не кому не нужный, все_равно обычный игрок не сможет догнать Админа (вся Топ 10-ка админы или бывшие админы).

Ну так суть у тому, не щоб адміну стало краще (до речі адмінам все одно стане краще), а щоб зникла взагалі необхідність у ендах. Тепер адмін може сміливо грати до кінця, все одно йому поразку не зарахують. А суперник отримає заслужений PTS.
doker писал(а):Админ может просто написать !unhost, от твоего предложения нет смысла_(только геморрой Робу).

Знову ж, суть у тому, щоб адмін не заходив у публічну гру і не псував її. Люди зайшли і чекають старту. Тут заходить туша, яка виштовхує першого гравця, а потім ще кікає пів першої команди. В чому проблема одразу створювати власну гру, не гадячи в автохост?
doker писал(а):1) Название админа отличается от автохоста, те кто сыграл хоть 10 игр это знают, а тот кто 1 раз зашел, ему все_равно. Да и у всех админов разные по стилю названия игры.
2) Если не будет Правил, то тем самым админы отпугнут игроков. Робу будет легче создать другой проект и на него всех админов перекинуть_(но от этого он только потеряет время/средства, и многие админы просто останутся на СТАТСе, но уже без админки, что идёт в убыток Робу)

1) Різниця не помітна. Тим більше адміни не завжди анхостять (в моєму прикладі Азазела не анхостила, а просто зайшла), але завжди ендять, як ми всі вже встигли переконатись, тим більше проти ноунеймів.
2) Гірше вже не стане. Адміни і так роблять, що хочуть. Ці смішні обмеження - лише формальність (глянь на стат і рівень гри Алкоголіка). Зате відсутність будь-яких Правил приверне ще більше бидла, яке захоче мати адмінку - більше клієнтів.
doker писал(а):Ну если ты назвал Роба "умственно отсталым человеком", то сам подумай, что он тебе на это сообщение ответит...

Я Роба взагалі не чіпав, а той, хто вигадував цю формулу - дійсно має проблеми з рівнем інтелекту.
doker писал(а):Теперь про чушь, что ты написал: если счет 2-5, то кик по правилам нельзя, но если б даже можно было, тебя б никто не кикнул с 28 ассистами_(только в том случае, если это поможет написать ЕНД).

Дивись виділене курсивом. А може я гру хочу дограти? Але адмін же має право... совісті лише не має.
doker писал(а):Ну это геморой Робу, хотя команда !votemute была б очень кстате в не-админ игре.

Якщо Роб хоче заробляти, то хай звикає. Він побудував проект на тому, що є клієнти і є бидло. Він навіть трошки не задумувався, що для того, щоб привернути увагу нових клієнтів, треба, щоб ці стати були хоч чогось варті; і щоб ставлення до "бидла" було таким, щоб йому захотілось вкласти грошей у цей проект.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member
Автор темы
Игровой ник: ANONYMOUS
Стаж: 4 года 2 месяца 28 дней

Сообщение doker » 14 сен 2012, 17:27:53

Bunneh писал(а):Ну так суть у тому, не щоб адміну стало краще (до речі адмінам все одно стане краще), а щоб зникла взагалі необхідність у ендах. Тепер адмін може сміливо грати до кінця, все одно йому поразку не зарахують. А суперник отримає заслужений PTS.

А какой смысл тогда будет игроку набивать ПТС? Сам проект называется "СТАТС"! Если убрать проигрыш админам, то админы начнуть ЕНДить игры в которых у них просто плохая стата (килов меньче чем смертей). Енд одна из форм показать "кто тут главный".
Bunneh писал(а):щоб адмін не заходив у публічну гру і не псував її. Люди зайшли і чекають старту. Тут заходить туша, яка виштовхує першого гравця, а потім ще кікає пів першої команди. В чому проблема одразу створювати власну гру, не гадячи в автохост?

Ну тут все просто, админ видет что в авто много народу и вместо того чтобы эту игру унлокнуть, просто заходит туда (если админ зайдет в автохост, то с этого момента игра стает его).
Bunneh писал(а):2) Гірше вже не стане. Адміни і так роблять, що хочуть. Ці смішні обмеження - лише формальність (глянь на стат і рівень гри Алкоголіка). Зате відсутність будь-яких Правил приверне ще більше бидла, яке захоче мати адмінку - більше клієнтів.

Если так зделает Роб, то по началу появятся пару админов, которые будут делать что хотят, но из-за этого потихоньку проэкт СТАТС умрет.
Bunneh писал(а):Я Роба взагалі не чіпав, а той, хто вигадував цю формулу - дійсно має проблеми з рівнем інтелекту.

Ну как бы Роб Правила писал.
Bunneh писал(а):Якщо Роб хоче заробляти, то хай звикає. Він побудував проект на тому, що є клієнти і є бидло. Він навіть трошки не задумувався, що для того, щоб привернути увагу нових клієнтів, треба, щоб ці стати були хоч чогось варті; і щоб ставлення до "бидла" було таким, щоб йому захотілось вкласти грошей у цей проект.

Для меня проэкт СТАТС самый лудший из проэктов по ОМГ Доте. Ты просто не осознаешь сколько сил и времени Роб потратил на проэкт.
doker
Honored Member
Honored Member
Игровой ник: doker
Сервер: EuropeBattle
Стаж: 5 лет 2 месяца 19 дней

Сообщение Bunneh » 14 сен 2012, 18:48:21

doker писал(а):А какой смысл тогда будет игроку набивать ПТС?

Точно такий самий, як і зараз - адміни в топі, після адмінів їхні друзі, а потім ті, хто реально вміють грати. Так було, так і залишається.
doker писал(а):Сам проект называется "СТАТС"! Если убрать проигрыш админам, то админы начнуть ЕНДить игры в которых у них просто плохая стата (килов меньче чем смертей).

В автохостових іграх вони нічого ендити не зможуть (читай уважно пункти).
doker писал(а):Енд одна из форм показать "кто тут главный".

Правильно, створив для себе гру - ти тут головний, зайшов в автохост - вибачай, тут в тебе прав менше.
doker писал(а):Ну тут все просто, админ видет что в авто много народу и вместо того чтобы эту игру унлокнуть, просто заходит туда (если админ зайдет в автохост, то с этого момента игра стает его).

В тому і питання - навіщо адміну взагалі заходити в публічну гру? Чому одразу не створити для себе нову гру, щоб не дропати нормальних гравців?
doker писал(а):Если так зделает Роб, то по началу появятся пару админов, которые будут делать что хотят, но из-за этого потихоньку проэкт СТАТС умрет.

Ще раз повторюю - гірше не стане. Може він і так скоро помре. І під "помре" ми маємо на увазі, що адмінам набридне набивати тут ПТС (бо він тут нічого не вартий) і ніхто не буде платити грошей.
doker писал(а):Ну как бы Роб Правила писал.

Що ж поробиш...
doker писал(а):Для меня проэкт СТАТС самый лудший из проэктов по ОМГ Доте. Ты просто не осознаешь сколько сил и времени Роб потратил на проэкт.

Так це ж круто, ніхто не сперечається, молодець. Але чому не зробити так, щоб було добре не тільки адмінам, але і нормальним гравцям?
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member
Автор темы

Сообщение doker » 14 сен 2012, 19:23:06

Bunneh писал(а):Точно такий самий, як і зараз - адміни в топі, після адмінів їхні друзі, а потім ті, хто реально вміють грати. Так було, так і залишається.

Если ты купил админку, то ты теперь не можешь быть тем "хто реально вміють грати" (твои слова)?
Раньше было можно догнать админа и перегнать, сейчас для этого надо играть 24/7, но все же есть шансы!, а при том раскладе что ты написал, все забьют на ПТС.
Bunneh писал(а):Правильно, створив для себе гру - ти тут головний, зайшов в автохост - вибачай, тут в тебе прав менше.
В тому і питання - навіщо адміну взагалі заходити в публічну гру? Чому одразу не створити для себе нову гру, щоб не дропати нормальних гравців?

Да епт уже 3 раз пишу :(
Какой смысл админу писать !unhost если в авто уже зашли больше половины? И зачем админу дропать нормальных игроков?
doker писал(а):(если админ зайдет в автохост, то с этого момента игра стает его)

Bunneh писал(а):Ще раз повторюю - гірше не стане. Може він і так скоро помре. І під "помре" ми маємо на увазі, що адмінам набридне набивати тут ПТС (бо він тут нічого не вартий) і ніхто не буде платити грошей.

Ты думаешь на 1 день вперед...
Подумай, что будет при таком разкладе через пол года.
Да и вообше ты зациклен на ПТС, админы играют на удовольствие.
Bunneh писал(а):чому не зробити так, щоб було добре не тільки адмінам, але і нормальним гравцям?

Админ номальных игроков банит/кикает/оскорбляет?, многие играют с админами и не жалуются...
doker
Honored Member
Honored Member

Сообщение Bunneh » 14 сен 2012, 20:03:02

doker писал(а):Если ты купил админку, то ты теперь не можешь быть тем "хто реально вміють грати" (твои слова)?

Може і вміє, але дивлячись на стат адміна, нічого не можна сказати про його рівень гри. А от тому, хто пробився в Топ-30 (вгадай, на кого я натякаю) власними силами, або дуже щастило з тіммейтами/суперниками (що дуже і дуже малоймовірно), або він дійсно вміє грати.
doker писал(а):Раньше было можно догнать админа и перегнать, сейчас для этого надо играть 24/7, но все же есть шансы!, а при том раскладе что ты написал, все забьют на ПТС.

Проблема в тімбеленс - ти не можеш грати командою, якщо в тебе високий ПТС, то тімбеленс за тебе перекине більше гравців з низьким ПТС. Звичайно, ПТС не відображає рівень гри стовідцотково, але вірогідність виграти реально падає у рази (бо згадаємо, що гра ця командна і далеко не все залежить від тебе одного). Єдиний спосіб взути адмінів - набрати команду, яка граючи за тебе, буде грати нормально, а проти тебе - буде зливати. Я скажу так, здобути чесно без адмінки 2300 ПТС - це стеля, адміни ж мають по 7000 ПТС. Обійти їх ніяк не можливо (без зливання ігор).
doker писал(а):Да епт уже 3 раз пишу :(
Какой смысл админу писать !unhost если в авто уже зашли больше половины? И зачем админу дропать нормальных игроков?

У грі 10 гравців. Люди чекають старта. Адмін заходить, тим самим дропаючи синього гравця. У адміна є друзі, які ще заходити можуть впродовж хвилини, дропаючи ще 2-3 гравців. Плюс іншим гравцям, які знають чого варта гра проти адмінів і теж чекали старта, теж треба виходити і чекати, коли ця гра стартане і бот створить нову. Набагато зручніше звичайним гравцям, коли адмін створює нову гру собі і не турбує простих смертних своєю присутністю. Ну і, щоб адмінські ігри набирались, бот не буде створювати нову гру, якщо публічна гра стартане раніше адмінської, натомість дочекається, коли у лоббі не буде жодної статсової гри.
doker писал(а):(если админ зайдет в автохост, то с этого момента игра стает его)

Це погано. Ще раз повторю, хай зайде в кімнату бота і напише !pub. Бот для нього створить нову гру.
doker писал(а):Ты думаешь на 1 день вперед...
Подумай, что будет при таком разкладе через пол года.

Взагалі-то, розклад не зміниться, буде все те саме. Якщо хочете думати на рік уперед, то треба думати про репутацію та про вартість статів. Для цього треба зробити так, щоб рейтинг хоч трохи відображував рівень гри гравця чи хоча б команди. Адмінам у будь-якому випадку перестане цікаво платити, бо ПТС дуже просто здобувається, якщо ти адмін, і нічого практично не означає - що за поточної системи, що за тієї, яку я пропоную.
doker писал(а):Да и вообше ты зациклен на ПТС, админы играют на удовольствие.

Ну ти розумієш, наскільки епічна ця фраза? Адміни пишуть !end для того, щоб зберегти свій ПТС/%. І це факт. Я ж коли хостив ігри на власному боті, завжди грав до кінця, !endn писав тільки тоді, коли суперник починав розважатись біля фонтану, замість того, щоб нести дерево/трон. І мене завжди дратувало, коли хост не давав дограти гру, кікаючи сильного суперника, або припиняючи гру. Буду чесним, ПТС мене хвилює, але далеко не так, як елементарна справедливість. Тим більше я знаю, що я не підіймусь вище 15 місця у рейтингу і не спущусь нижче 60.
doker писал(а):Админ номальных игроков банит/кикает/оскорбляет?, многие играют с админами и не жалуются...

Якщо тут стільки людей скаржаться на енди, це означає, що у ващій системі далеко не все гаразд. Втрачаєте потенційних нових адмінів.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member
Автор темы

Сообщение doker » 14 сен 2012, 20:51:08

Bunneh писал(а):Може і вміє, але дивлячись на стат адміна, нічого не можна сказати про його рівень гри. А от тому, хто пробився в Топ-30 (вгадай, на кого я натякаю) власними силами, або дуже щастило з тіммейтами/суперниками (що дуже і дуже малоймовірно), або він дійсно вміє грати.

Если не знаешь уровень игры админов, не выделяй их на фоне "хто реально вміють грати".
Bunneh писал(а):У грі 10 гравців. Люди чекають старта. Адмін заходить, тим самим дропаючи синього гравця. У адміна є друзі, які ще заходити можуть впродовж хвилини, дропаючи ще 2-3 гравців.

Маловероятно что админ заходит всегда, когда 10 человек.
Если я играю игру хоть с 1 другом, то я создам свою игру (не говори про всех админов, если имеешь кого то конкретного).
Bunneh писал(а):Ще раз повторю, хай зайде в кімнату бота і напише !pub. Бот для нього створить нову гру.

Все админы все равно будут создавать на OMG(ap) боте (тоесть авто-хосте), так что все равно авто-хост прервется.
Bunneh писал(а):Ну ти розумієш, наскільки епічна ця фраза? Адміни пишуть !end для того, щоб зберегти свій ПТС/%. І це факт.

Да, для того чтобы сохранить свой ПТС, и ПТС напрямую зависит от удовольствия, пример:
слили 2 "нуба" игру, испортили настроение, но из-за этих 2 "нубов" жаль отдавать ПТС, вот тебе и ЕНД.
Bunneh писал(а):І мене завжди дратувало, коли хост не давав дограти гру, кікаючи сильного суперника

Ну вот тут и нужны Правила, чтобы админ не кикнул сильного соперника.
Bunneh писал(а):Якщо тут стільки людей скаржаться на енди, це означає, що у ващій системі далеко не все гаразд. Втрачаєте потенційних нових адмінів.

Тут смотря с какой стороны посмотреть, да есть жалобы на ЕНДы и многим они не нравятся, но возмем за пример AzimuT.'a, из-за ЕНДа он купил админку(что выгодно Робу).
doker
Honored Member
Honored Member

Сообщение Bunneh » 14 сен 2012, 22:35:01

doker писал(а):Если не знаешь уровень игры админов, не выделяй их на фоне "хто реально вміють грати".

Ем, я називаю речі своїми іменами - ті хто, дійшли до першої сторінки без зайвої допомоги, ті дійсно вміють грати. Правильно? Враховуючи той факт, що адміни ендять більшість своїх програшних ігор, то і ПТС в них не відображує реального стану справ. Правильно? Тобто стверджувати, що вони вміють грати, ми не можемо, а звідси і виходить, що адміни самі добровільно виділяються, не я їх виділяю.
doker писал(а):Маловероятно что админ заходит всегда, когда 10 человек.

Взагалі, на набір людей для однієї гри зазвичай іде 5-10 секунд, потім ще 5-10 секунд пінги, спуфчеки і каунтдаун разом. От і [РЕДИСКА] імовірність зайти у гру, коли вона заповнена. І взагалі, яка різниця, яка імовірність. Головне, що вона є - і це погано.
doker писал(а):Все админы все равно будут создавать на OMG(ap) боте (тоесть авто-хосте), так что все равно авто-хост прервется.

А навіщо це робити? Не повірю, що бот не спроможний тримати кілька ігор в лоббі. Створіть йому ще пару Алкарівських аккаунтів (займе 2 хвилини), і він зможе сидіти в 3-ох іграх одночасно. Чи як чудовий варіант - яка проблема запустити для адмінів ще одного бота, який буде сидіти у вашій кімнаті і хостити лише для адмінів? Звертатись обидва будуть до однієї і тієї самої бази даних.
doker писал(а):Да, для того чтобы сохранить свой ПТС, и ПТС напрямую зависит от удовольствия, пример:
слили 2 "нуба" игру, испортили настроение, но из-за этих 2 "нубов" жаль отдавать ПТС, вот тебе и ЕНД.

Так я ж запропонував альтернативу - не зараховуйте адмінам поразки і не віднімайте ПТС. І не потрібен буде Енд, ФФ написали і всі щасливі.
doker писал(а):Тут смотря с какой стороны посмотреть, да есть жалобы на ЕНДы и многим они не нравятся, но возмем за пример AzimuT.'a, из-за ЕНДа он купил админку(что выгодно Робу).

Так і знову ж. Я запропонував вирішення. Адмін створив свою гру і там може ендити.

Ти мене навіщось критикуєш. А потім сам описуєш всі ті проблеми, які вирішуються тими пунктами, що я описав.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member
Автор темы

Сообщение doker » 14 сен 2012, 23:27:34

Bunneh писал(а):Тобто стверджувати, що вони вміють грати, ми не можемо, а звідси і виходить, що адміни самі добровільно виділяються, не я їх виділяю.
Но ты говоришь в общем, про всех админов, и из твоих слов получается что все админы не умеют играть.

Bunneh писал(а):А навіщо це робити? Не повірю, що бот не спроможний тримати кілька ігор в лоббі. Створіть йому ще пару Алкарівських аккаунтів (займе 2 хвилини), і він зможе сидіти в 3-ох іграх одночасно. Чи як чудовий варіант - яка проблема запустити для адмінів ще одного бота, який буде сидіти у вашій кімнаті і хостити лише для адмінів? Звертатись обидва будуть до однієї і тієї самої бази даних.
Один бот может только 1 игру в лобби держать! Ты попробуй с 1 аккаунта, на 1 компе играть в 2 игры сразу.
Есть бот для админов, но его не используют т.к.
1. в лобби будет висеть 2 игры и игра будет дольше набиратся
2. если не ошибаюсь, то на том боте настроен только Алкаровский сервер, но точно не все сервера, что на OMG(ap) боте.

Bunneh писал(а):Ти мене навіщось критикуєш.
Да, критикую, но ты тоже в ответ критикуешь, это взаимно :)

Bunneh писал(а):А потім сам описуєш всі ті проблеми, які вирішуються тими пунктами, що я описав.
Нет, ты не прав, просто ты смотришь с одной точки зрения на проблему, а я с другой и мы никогда не придем к общему согласию :(
Последние слово за Робом
doker
Honored Member
Honored Member

Сообщение Bunneh » 15 сен 2012, 00:05:29

doker писал(а):Но ты говоришь в общем, про всех админов, и из твоих слов получается что все админы не умеют играть.

Це ти вже сам додумуєш. Я кажу лише те, що кажу. А маю я на увазі те, що рейтинг їхній нічого не вартий.
doker писал(а):Один бот может только 1 игру в лобби держать! Ты попробуй с 1 аккаунта, на 1 компе играть в 2 игры сразу.
Есть бот для админов, но его не используют т.к.
1. в лобби будет висеть 2 игры и игра будет дольше набиратся
2. если не ошибаюсь, то на том боте настроен только Алкаровский сервер, но точно не все сервера, что на OMG(ap) боте.

Я ж казав про те, щоб один бот юзав кілька аккаунтів одразу. У вихідні та будні дні ввечері ігри набираються дуже швидко. Тим більше звучала ідея, щоб блокувалось створення нових публічних ігор, коли є хоча одна адмінська гра в лоббі.
doker писал(а):Да, критикую, но ты тоже в ответ критикуешь, это взаимно :)

Я в основному виправдовуюсь. ._.
doker писал(а):Последние слово за Робом

Він не читає. І геморой йому не потрібен. Ну ти казав.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member
Автор темы

Сообщение doker » 15 сен 2012, 00:44:26

Bunneh писал(а):Я в основному виправдовуюсь. ._.
Аналогично :scratch:

Bunneh писал(а):Він не читає. І геморой йому не потрібен. Ну ти казав.
Он рядом! :ebet:
doker
Honored Member
Honored Member

Сообщение kakou_to_root » 15 сен 2012, 16:28:26

Много инфы.

По-поводу бано.
На автохосте я не буду ставить авто-бан.
Почему? На алкаре мало омг-ботов ;) Если человек получает бан у меня на боте, ему фактически негде играть.
kakou_to_root
Администратор
Администратор
К-во Gold: 1,158
Игровой ник: DNArb
Стаж: 5 лет 11 месяцев 18 дней
Награды: 1
Активный участник (1)

Сообщение Bunneh » 15 сен 2012, 18:42:53

По-перше, банити не з першого ліву, а лише коли кількість лівів досягла n відсотків, а загальна кількість ігор - m. Наприклад, 5% при мінімальній кількості 10-ти ігор.
По-друге, банити не назавжди, а на певний час, в залежності, який відсоток лівів у гравця.
По-третє, не можна лишати ліви просто безкараними, інакше сенс тоді гравцю догравати до кінця гру, яка йому з тієї чи іншої причини не сподобалась, якщо можна лівнути і зайти у нову? Совісті у людей нема, значить треба їх банити у виховних та ізоляційних цілях.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member
Автор темы

Сообщение child) » 17 сен 2012, 09:15:35

doker писал(а):Да, для того чтобы сохранить свой ПТС, и ПТС напрямую зависит от удовольствия, пример:
.
Ну так тогда будьте добры писать эдн, когда это просит противоположная тима из за разицы игроков в 2, и кикать фидеров когда просят, а не писать глупую отмазку на счет @!votekick@, и @!ff@ !!!
child)
New Member
New Member
К-во Gold: 300
Игровой ник: child.
Сервер: IT-Ground
Стаж: 4 года 4 месяца 8 дней

Сообщение Bunneh » 17 сен 2012, 12:33:44

child) писал(а):Ну так тогда будьте добры писать эдн, когда это просит противоположная тима из за разицы игроков в 2, и кикать фидеров когда просят, а не писать глупую отмазку на счет @!votekick@, и @!ff@ !!!

Не треба цього робити. Щасливішим це нікого не зробить. Треба позбуватись потреби у end'ах, а не робити їх вдвічі більше.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member
Автор темы

Пред.След.

Вернуться в Архив тем / Archive topics