Acid_burn абуз

Здесь будут находится темы, оформлены не по форме или старые темы.

Модератор: Flood Staff

Re: Acid_burn абуз

Сообщение Bunneh » 07 дек 2012, 14:06:25

Acid_burn писал(а)::ag: На всех модеров жалуются за нарушение Правил если ты не вкурсе, Ты создаеш игру без Правил, на что жаловатся?

Скаржаться на модерів як правило за кіки, енди і фармінг. В мене відсутні Правила на збірки скіллів. Он ти в моїй грі взяв Tidebringer+Enchant Totem і був усю гру інвалідом, то чим ця збірка краща за, скажімо, Shukuchi+Empowering Haste? Може її заборонити? Чи Waveform+Slithereen Crush? Чи Walrus Punch+Necromastery? А може повність заборонити брати Bash і збирати Basher? Класні Правила.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member
К-во Gold: 0
Игровой ник: ANONYMOUS
Сервер: ---
Стаж: 4 года 2 месяца 20 дней

Sponsor

Sponsor

Сообщение Acid_burn » 07 дек 2012, 14:11:34

Bunneh писал(а):
Acid_burn писал(а)::ag: На всех модеров жалуются за нарушение Правил если ты не вкурсе, Ты создаеш игру без Правил, на что жаловатся?

Скаржаться на модерів як правило за кіки, енди і фармінг. В мене відсутні Правила на збірки скіллів. Он ти в моїй грі взяв Tidebringer+Enchant Totem і був усю гру інвалідом, то чим ця збірка краща за, скажімо, Shukuchi+Empowering Haste? Може її заборонити? Чи Waveform+Slithereen Crush? Чи Walrus Punch+Necromastery? А може повність заборонити брати Bash і збирати Basher? Класні Правила.

Не утрируй, я взял тотем + тандер но к нему небыло крита был бы крит посмотрели бы ето раз во вторых у меня 3 день гребет инет задержки жуткие ето 2, в 3 ты ендаеш когда хочешь и ненадо тут росказывать какой ты правельный ок?:)
Acid_burn
New Member
New Member
Стаж: 4 года 1 месяц 3 дня

Сообщение Bunneh » 07 дек 2012, 14:25:26

Acid_burn писал(а):Не утрируй, я взял тотем + тандер но к нему небыло крита был бы крит посмотрели бы ето раз

Але ж у правилах заборонено брати саме Tidebringer+Enchant Totem, тобто і без кріта ця збірка вважається дуже страшною. Не треба знову починати свої "якщо" і "якби".

Acid_burn писал(а):ты ендаеш когда хочешь и ненадо тут росказывать какой ты правельный ок?:)

Тобто ти жодного разу не бачив, щоб я ендив гру "коли хочу", жодного разу не чув ні від кого, що я пишу енди, але ти впевнено це стверджуєш. Насправді я заендив рівно одну програшну гру, коли суперник почав фармити в нас. На противагу я заендив приблизно 10-12 виграних ігор. Мабуть так це тому, що я рідко програю свої ігри (хоча команди я не формую)... а ще мабуть союзники, на відміну від ворогів, не вірять, що я зупиню їм фарм. Такі звинувачення, як мінімум, звучать не красиво.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member

Сообщение Acid_burn » 07 дек 2012, 15:03:10

Bunneh писал(а):
Acid_burn писал(а):Не утрируй, я взял тотем + тандер но к нему небыло крита был бы крит посмотрели бы ето раз

Але ж у правилах заборонено брати саме Tidebringer+Enchant Totem, тобто і без кріта ця збірка вважається дуже страшною. Не треба знову починати свої "якщо" і "якби".

Acid_burn писал(а):ты ендаеш когда хочешь и ненадо тут росказывать какой ты правельный ок?:)

Тобто ти жодного разу не бачив, щоб я ендив гру "коли хочу", жодного разу не чув ні від кого, що я пишу енди, але ти впевнено це стверджуєш. Насправді я заендив рівно одну програшну гру, коли суперник почав фармити в нас. На противагу я заендив приблизно 10-12 виграних ігор. Мабуть так це тому, що я рідко програю свої ігри (хоча команди я не формую)... а ще мабуть союзники, на відміну від ворогів, не вірять, що я зупиню їм фарм. Такі звинувачення, як мінімум, звучать не красиво.

Я играл с тобой не 1 раз и с уверенностю могу сказать что ты ендиш когда хочеш я не сказал что ты гонишся за птс и тд я сказал что ты ендиш. О себе могу сказать что я тоже не совсем потдержываю все виды Правил тотем + тандер например не супер страшная сбьорка чтоб её запрещать, но вот тотем + тандер + гондар или ульт моржа ето уже дисбаланс, но еи ето не важно, если ты хочешь быть до конца правельным и пишеш в игре но рулес так любой написаный тобой енд является нарушением вообще а то что никто не пишет жалобы лиш говорит о том что с тобой играют хлопцы которые про форум не слышали;)
Acid_burn
New Member
New Member

Сообщение Bunneh » 07 дек 2012, 15:27:06

Acid_burn писал(а):Я играл с тобой не 1 раз и с уверенностю могу сказать что ты ендиш когда хочеш я не сказал что ты гонишся за птс и тд я сказал что ты ендиш.

Я пам'ятаю лише одну гру з тобою, коли хостив саме я. Може їх було дві, але не більше. Я пишу енд лише відповідно до моїх Правил, які не пов'язані з моїм настроєм чи напрямком течії сечі в організмі. Тобто я не пишу енд, коли я просто хочу. Інколи я пишу/пропоную енд, коли хтось ліває на початку гри. Інколи я пропоную енд, коли в суперника лівають 2+ людини. І то, в таких випадках я пишу не !endn, а !end, щоб його скасувати у разі претензій.

Acid_burn писал(а):О себе могу сказать что я тоже не совсем потдержываю все виды Правил тотем + тандер например не супер страшная сбьорка чтоб её запрещать, но вот тотем + тандер + гондар или ульт моржа ето уже дисбаланс

Все це відносно, про що я тобі вже сто раз казав. Можна без цієї збірки виграти. Можна з цією збіркою програти. Про баланс у LoD Dot'і взагалі нема сенсу розмовляти, вона на це не орієнтована. Мод -md - ось весь потрібний тобі баланс.

Acid_burn писал(а):если ты хочешь быть до конца правельным и пишеш в игре но рулес так любой написаный тобой енд является нарушением вообще

Я пишу у назві "No Rules", щоб акцентувати увагу гравців, які до мене заходять, на тому, що щось тут буде інакше. Я не можу запхати у назву повний список Правил, але з іншого боку нічого не написати - неправильно. У лоббі перед стартом і у грі одразу після старту я завжди пишу більш детальний список Правил: можна брати будь-які скілли, не можна фармити під фонтаном, поводитись пристойно.

Acid_burn писал(а):а то что никто не пишет жалобы лиш говорит о том что с тобой играют хлопцы которые про форум не слышали;)

Ти б перевірив спочатку, хто зі мною грав. А це були і LeTruck, і shyt... Пальцем в небо. До речі, я LeTruck'у пропонував скаргу на мене накатати, він сказав, що таким не займається, хоча його той !endn засмутив.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member

Сообщение Acid_burn » 07 дек 2012, 15:33:08

Bunneh писал(а):
Acid_burn писал(а):Я играл с тобой не 1 раз и с уверенностю могу сказать что ты ендиш когда хочеш я не сказал что ты гонишся за птс и тд я сказал что ты ендиш.

Я пам'ятаю лише одну гру з тобою, коли хостив саме я. Може їх було дві, але не більше. Я пишу енд лише відповідно до моїх Правил, які не пов'язані з моїм настроєм чи напрямком течії сечі в організмі. Тобто я не пишу енд, коли я просто хочу. Інколи я пишу/пропоную енд, коли хтось ліває на початку гри. Інколи я пропоную енд, коли в суперника лівають 2+ людини. І то, в таких випадках я пишу не !endn, а !end, щоб його скасувати у разі претензій.

Acid_burn писал(а):О себе могу сказать что я тоже не совсем потдержываю все виды Правил тотем + тандер например не супер страшная сбьорка чтоб её запрещать, но вот тотем + тандер + гондар или ульт моржа ето уже дисбаланс

Все це відносно, про що я тобі вже сто раз казав. Можна без цієї збірки виграти. Можна з цією збіркою програти. Про баланс у LoD Dot'і взагалі нема сенсу розмовляти, вона на це не орієнтована. Мод -md - ось весь потрібний тобі баланс.

Acid_burn писал(а):если ты хочешь быть до конца правельным и пишеш в игре но рулес так любой написаный тобой енд является нарушением вообще

Я пишу у назві "No Rules", щоб акцентувати увагу гравців, які до мене заходять, на тому, що щось тут буде інакше. Я не можу запхати у назву повний список Правил, але з іншого боку нічого не написати - неправильно. У лоббі перед стартом і у грі одразу після старту я завжди пишу більш детальний список Правил: можна брати будь-які скілли, не можна фармити під фонтаном, поводитись пристойно.

Acid_burn писал(а):а то что никто не пишет жалобы лиш говорит о том что с тобой играют хлопцы которые про форум не слышали;)

Ти б перевірив спочатку, хто зі мною грав. А це були і LeTruck, і shyt... Пальцем в небо. До речі, я LeTruck'у пропонував скаргу на мене накатати, він сказав, що таким не займається, хоча його той !endn засмутив.

Ты лицемериш, без правил подразумевает без правил а не мои Правила...... если у тебя есть твои привила не бить под фонтаном не абузить и ещо чтото там не делать то создавай игру MYRULES а не оправдывайся какой ты супер мод тут на форуме.... Я надеюсь я доступно выразил свою точку зрения.
Кстатит перед тем как писать MYRULES потрудись на форуме написать полный список чего нельзя делать.... И в каком случае ты ендиш и тд..
Последний раз редактировалось Acid_burn 07 дек 2012, 15:36:52, всего редактировалось 1 раз.
Acid_burn
New Member
New Member

Сообщение Bunneh » 07 дек 2012, 15:36:32

Acid_burn писал(а):Ты лицемериш, без правил подразумевает без правил а не мои Правила...... если у тебя есть твои привила не бить под фонтаном не абузить и ещо чтото там не делать то создавай игру MYRULES а не оправдывайся какой ты супер мод тут на форуме.... Я надеюсь я доступно выразил свою точку зрения.

!pub -mds6d3fn LoD No Skill Picking Rules and Some of My Rules Hope This String is not Too Long?
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member

Сообщение Acid_burn » 07 дек 2012, 15:38:46

!pub -mds6d3fn MYRULES short and clearty
In game u can write no skills rules ect....
Acid_burn
New Member
New Member

Сообщение Bunneh » 07 дек 2012, 16:47:13

Acid_burn писал(а):!pub -mds6d3fn MYRULES short and clearty

Short but not clearly. MYRULES looks like a nickname... e.g. Ja Rule (american rapper). And even though it tells nothing about what's hidden inside.
Последний раз редактировалось Bunneh 07 дек 2012, 23:37:38, всего редактировалось 1 раз.
Изображение
Изображение
Bunneh
New Member
New Member

Сообщение Acid_burn » 07 дек 2012, 18:12:44

play as u want man....
Acid_burn
New Member
New Member

Сообщение [IQ]KrevedkO » 10 дек 2012, 18:45:27

роб,ну че,будет ему -птс?
Изображение
Изображение
Изображение
[IQ]KrevedkO
New Member
New Member
Автор темы
Стаж: 4 года 9 месяцев 28 дней

Сообщение Acid_burn » 11 дек 2012, 08:07:26

[IQ]KrevedkO писал(а):роб,ну че,будет ему -птс?

Я ОБНУЛЯЮ стату через день)))) какой -птс???
Acid_burn
New Member
New Member

Сообщение Jamesbongy » 11 дек 2012, 12:14:56

[IQ]KrevedkO писал(а):роб,ну че,будет ему -птс?

:fp:
Jamesbongy
New Member
New Member
Стаж: 4 года 1 месяц 9 дней

Пред.

Вернуться в Архив тем / Archive topics